فروشگاه اینترنتی دنیای ساعت، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین محصولات اصلی

ما که هستیم و چه میکنیم؟

فروشگاه اینترنتی اورجینال‌تایم که نماینده فروش آنلاین شعب فروشگاهی دنیای ساعت است.

وظیفه ما عرضه محصولات اصل و اورجینال به مشتریان آنلاین است، تمرکز فروشگاه ما بر روی ساعت و لوازم جانبی اصلی می باشد.

نحوه پرداخت

تمامی پرداختها در اورجینال تایم از طریق درگاه پرداخت امن بانکی صورت می گیرد، در این روش امنیت اطلاعات حساب بانکی شما توسط شبکه بانکی کشور تضمین می گردد و اورجینال‌تایم هیچ گونه اطلاعات مالی و بانکی از شما دریافت نمی کند. همچنین جهت حفظ امنیت حساب بانکی شما و سهولت پیگیری سفارشات هیچگونه پرداخت در محل و کارت به کارت سایر موارد مشابه انجام نمی پذیرد.

مرجوعی کالا

اورجینال‌تایم برای رعایت حقوق مشتریان و همچنین رضایت بیش‌ازپیش شما عزیزان ضمانت ۷ روزه‌ی بازگشت کالا را به امکانات ارائه شده اضافه کرده است.

اما این ضمانت چگونه کار می‌کند و چه شرایطی دارد؟

باتوجه به آنکه تمامی کالاهای ارسال شده توسط اورجینال‌تایم از نظر سلامت کارکرد و سلامت فیزیکی کنترل شده و سپس ارسال می‌گردند، تنها حالت مرجوعی کالا به علت عدم پسندیده شدن آن است، حال آنکه برای عدم تضعیع حقوق سایر مشتریان این ضمانت بازگشت شرایطی خواهد داشت.

 • پیش از اقدام به مرجوعی حتما با ما تماس بگیرید.(۰۹۰۴۶۸۴۱۳۴۱)
 • در صورتی که از کالای دریافتی ناراضی هستید بسته‌بندی آن را کاملا دست‌نخورده و به همان صورتی که دریافت کرده‌اید نگاه دارید. (در صورتی که بسته‌بندی مخدوش یا معیوب گردد از دریافت کالا معذوریم)
 • اگر بسته‌بندی کالا را باز کرده‌اید کالا را به حالت اولیه در بسته‎بندی قرار دهید و از دستکاری و یا استفاده از کالا بشدت پرهیز کنید.
 • برای حفظ حقوق سایر مشتریان، اگر کارشناسان اورجینال‌تایم تشخیص دهند که کالا استفاده شده و یا آسیب ظاهری و یا کارکرد دیده است از مرجوعی کالا اکیدا معذوریم.
 • از جدا کردن برچسب‌ها، پوشش های محافظ و سایر متعلقات کالا بپرهیزید.
 • بررسی صحت کالا به عهده کارشناسان اورجینال‌تایم است.
 • کالا را دقیقا مطابق بسته بندی اولیه و با قرار دادن لایه های محافظ فقط و فقط از طریق ناوگان پست به اورجینال تایم ارسال کنید.
 • فراموش نکنید که کالا باید به اندازه قیمت پرداختی شما بیمه گردد، در صورت مفقودی و یا ایراد خسارت از طرف پست در صورت بیمه بودن کالا جبران خسارت شما به عهده پست خواهد بود و در غیر اینصورت متضرر خواهید شد.
 • هدایای ارسالی به همراه کالا را نیز به حالت دریافت شده بسته بندی کرده و به همراه کالا ارسال کنید.
 • کدهای تخفیف ارسالی به همراه کالا باطل خواهند شد و در صورتی که استفاده شده باشند مبلغ تخفیف از مبلغ کالای مرجوعی کسر خواهد شد.
 • وجه پرداختی شما پس از دریافت کالا توسط اورجینال‌تایم و بررسی کارشناسان حداکثر تا ۱۰ روز کاری به شما عودت داده خواهد شد.

اصالت کالا

اورجینال‌تایم موظف است که کالای اصلی و اورجینال به مشتریان عرضه کند.

کالای اورجینال یا اصلی به کالایی گفته می شود که توسط تولیدکننده اصلی برند تولید شده باشد و اصالت آن توسط نماینده فروش در ایران تایید گردد، بنابراین از آنجا که مونتاژ بسیاری از برندهای اصلی کالا در کشورهای ثالث مانند چین، تایلند، تایوان، هنگ کنگ و… صورت می پذیرد، این موضوع دال بر غیراصل بودن کالا نیست.

زمان ارسال

اورجینال‌تایم سفارش شما را حداکثر ظرف یک روز کاری به باجه پستی طرف قرارداد تحویل می دهد. همچنین ما سریع ترین روش ممکن را جهت ارسال انتخاب می کنیم، برای مثال برای شهرهایی که از پست ویژه بهره مند هستند به این روش و در صورت نبود پست ویژه به صورت پیشتاز و در نهایت در صورت غیر فعال بودن این روش برای دریافت کننده به صورت پست سفارشی ارسال خواهد شد.

زمان دریافت کالا کاملا به اداره پست کشوری بستگی داشته و پس از تحویل سفارش شما به پست اورجینال‌تایم مسئولیتی در زمان دریافت آن به عهده ندارد.

سیاست های محرمانگی اطلاعات شما

اورجینال تایم هیچگاه اطلاعات خصوصی شما را از جمله نام و نام خانوادگی، تلفن تماس، ایمیل و آدرس را در اختیار هیچ نهاد و سازمان و شخص دیگری قرار نخواهد داد. تنها اطلاعاتی که برای تحلیل واحد فروش از جمله نوع کالای خریداری شده و تعداد و تاریخ خرید و…(بدون اطلاعات مشتری، مگر جنسیت وی) ممکن است در اختیار تحلیل گران فروش قرار گیرد.

اورجینال تایم حق دارد از شماره تماس شما جهت آگاهسازی شما از وضعیت سفارش و همچنین اطلاع رسانی جهت تخفیف ها و فروش ویژه و سایر تبلیغات استفاده نماید، مگر آنکه کاربر درخواست لغو سیستم اطلاع رسانی پیامکی را بدهد.

در حال به روزرسانی…
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.